0 0,00 €

Poštovné a doprava

Cena poštovného závisí od ceny objednávky, spôsobu platby a doručenia. Na základe týchto kombinácií sa zobrazí v časti Sumár objednávky výsledná cena doručenia.

Tovar je štandardne zasielaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Packeta: balík Vám môže byť doručený na konkrétne výdajné miesto alebo do Z-BOXu spoločnosti Packeta (predtým Zásielkovňa), alebo Vám kuriér doručí balík domov resp. na miesto, ktoré si určíte. V prípade, že Vám to nevyhovuje, môžete si vybrať aj doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty (len ako balík na poštu). Balíky sú zasielané len len v rámci SR. Zásielky do zahraničia sú možné len po predchádzajúcom dohovore a po upresnení výslednej sumy poštovného.

ZDARMA je poštovné pri objednávke nad 55 €online platbe alebo platbe prevodom (prípadné akciové produkty - označené * - sa do tohto limitu nezahrňujú)


Spôsob platby:

 • ONLINE

   - PLATBA KARTOU
  - najrýchlejší, bezpečný a jednoduchý spôsob úhrady za nákup cez internet prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány ComGate. Do rozhrania platobnej brány zadáte všetky požadované údaje – číslo karty, dátum jej platnosti, ochranný CVC kód (tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžky na zadnej strane karty). Všetko je zabezpečené štandartom 3-D Secure a tak budete najskôr požiadaný aj o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte prostredníctvom SMS správy od svojej banky, prípadne o potvrdenie prostredníctvom aplikácie Vašej banky. 

  - PLATBA BANKOVÝM PREVODOM - okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

  Po dokončení platby prostredníctvom platobnej brány budete presmerovaný späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite a tak budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

 

 

On-line platby pre nás zabezpečuje spoločnosť ComGate Payments, a.s. (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana), licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platebnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informáce sú šifrované. Kontaktné údaje pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267. 

 

 • PREVODOM NA ÚČET
  platba vopred na náš bankový účet. Na základe objednávky, ktorá vám bude doručená na vašu e-mailovú adresu, zaplatíte prevodom alebo vkladom na náš bankový účet IBAN: SK71 8330 0000 0024 0135 1476 vedený vo Fio banke (všetky potrebné údaje budú uvedené v objednávke). Nezabudnite: ako variabilný symbol pri platbe bankovým prevodom je potrebné vždy uviesť číslo vašej objednávky. Tovar je odosielaný až po pripísaní platby na náš účet!
   
 • DOBIERKOU
  zaplatíte v hotovosti (prípadne kartou) - na výdajnom mieste, kuriérovi alebo na pošte priamo pri preberaní balíka.

Spôsob dopravy:

 •   Packeta - výdajné miesto a Z-BOX: balík bude doručený na Vami zvolené výdajné miesto Packety alebo do samoobslužného Z-BOXu. Po doručení vám príde SMS a email s heslom. Od tejto chvíle si balík môžete vyzdvihnúť kedykoľvek do 7 dní (výdajné miesto) alebo do 2 dní (Z-BOX). Viac sa dočítate aj na oficiálnej stránke Packety.
   
 •  Packeta - doručenie na adresu: balík bude doručený kuriérom spoločnosti Packeta priamo na vami zadanú adresu alebo miesto, ktoré si určíte. O expedovaní balíka dostanete SMS a e-mailom avízo a kuriér vás bude pred doručením kontaktovať. 
 •  balík na poštu: balík bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty na poštu, ktorú si určíte a kde si ho následne môžete prebrať. Pošta posiela avízo o uložení zásielky buď prostredníctvom SMS alebo e-mailovej správy.

 


Ceny poštovného:

 
Na dobierku
Bankovým prevodom
Kartou online
0,00 € - 34,99 €
5,40 €
3,90 €
3,90 €
35,00 € - 54,99 €
4,90 €
3,00 €
3,00 €
nad 55,00 €
3,90 €
zdarma
zdarma

Platnosť cenníka: od 12.05.2023

Top