0

Poštovné a doprava

Cena poštovného závisí od ceny objednávky a spôsobu platby a doručenia. Na základe týchto kombinácií sa zobrazí v časti Sumár objednávky výsledná cena doručenia.

Tovar je štandardne zasielaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti ReMax, kuriér Vám doručí balík domov alebo na miesto, ktoré si určíte. V prípade, že Vám to nevyhovuje, môžete si vybrať aj doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty (len ako balík na poštu).

ZDARMA je poštovné pri objednávke nad 50 €online platbe (prípadné akciové produkty - označené * - sa do tohto limitu nezahrňujú)

Spôsob platby:

 • KARTOU ONLINE 
  platba platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, prípadne aj prostredníctvom online tlačidiel bánk (Tatrabanka, VÚB, Slov. sporiteľňa). Jednoduchý, rýchly a bezpečný spôsob úhrady za nákup cez internet prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány ComGate. Tu zadáte všetky požadované údaje – číslo karty, dátum jej platnosti, ochranný CVC kód a v prípade 3-D Secure aj heslo resp. kód, ktorý obdržíte prostredníctvom SMS správy (ak máte kartu zapojenú do programu 3-D Secure). Brána následne spracuje a zrealizuje platbu v autorizačnom centre v priebehu niekoľkých sekúnd a výsledok vám bude zobrazený. Po dokončení platby budete presmerovaný späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, a tak budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.
 • BANKOVÝM PREVODOM
  platba vopred na účet. Na základe objednávky, ktorá vám bude doručená na vašu e-mailovú adresu, zaplatíte prevodom alebo vkladom na účet uvedený v objednávke. Nezabudnite: ako variabilný symbol pri platbe bankovým prevodom je potrebné vždy uviesť číslo vašej objednávky. Tovar je odosielaný až po pripísaní platby na náš účet!
 • NA DOBIERKU
  zaplatíte v hotovosti kuriérovi alebo na pošte priamo pri preberaní balíka.

 

On-line platby pre nás zabezpečuje Platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platebnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informáce sú šifrované.

Spôsob dopravy

 • KURIÉR
  balík bude doručený kuriérom spoločnosti ReMax priamo na vami zadanú adresu alebo miesto, ktoré si určíte. O expedovaní balíka dostanete e-mailom avízo a kuriér vás bude pred doručením kontaktovať.
 • BALÍK NA POŠTU
  balík bude doručený na poštu, ktorú si určíte a kde si ho následne môžete prebrať. Pošta posiela avízo o uložení zásielky buď prostredníctvom SMS alebo e-mailovej správy.

 


Ceny poštovného:

 
Na dobierku
Bankovým prevodom
Kartou online
0,00 € - 34,99 €
3,90 €
2,50 €
2,50 €
35,00 € - 49,99 €
3,50 €
2,00 €
2,00 €
nad 50,00 €
2,50 €
zdarma
zdarma

Platnosť cenníka: od 15.07.2020

Top